Bluewater Pro

Bluewater Pro Sprawdź cenę na FiltryZycia.pl

Bluewater Pro to prawdopodobnie najpotężniejszy kompaktowy oczyszczacz wody dostępny na rynku. Idealny do profesjonalnych kuchni, hoteli i szpitali. Pro służy także do usuwania kamienia z wody, aby zapewnić idealnie czystą wodę do zmywania, prasowania i gotowania. Pro może być wykorzystany do generowania pary i zimnej mgły (atomizacji) przy czynnościach takich jak nawilżanie w fabrykach sera lub do stworzenia systemu oczyszczania wody dla całego domu.

Instalacja, użytkowanie i konserwacja Bluewater Pro jest łatwa i prosta. A wymiana filtrów co sześć miesięcy lub więcej, w zależności od jakości wody, to banał.

Najlepsi szefowie kuchni, producenci win i inni profesjonaliści polegają na mocy naszej opatentowanej technologii SuperiorOsmosis, aby uzyskać krystalicznie czystą wodę. Dla kucharzy, woda jest czymś, bez czego nie mogą pracować. Używają jej do gotowania, podpiekania, podsmażania i pieczenia. Woda stanowi podstawę, poprawia teksturę i powoduje, że poszczególne składniki lepiej oddają smak. Kucharze mogą także skorzystać z wydajnego modelu Pro, aby zapewnić klientom restauracji wyjątkowo czystą wodę, wolną od szkodliwych substancji w butelkach wielokrotnego użytku, zamiast drogiej wody butelkowanej.

Bluewater Pro
Mówi się, że życie zaczęło się w oceanach pokrywających ponad 70% powierzchni planety. Większość tej wody nie nadawała się do picia, ale dzięki swojej unikalnej zdolności zmiany słonej wody w wodę pitną, Bluewater Pro pokonuje ograniczenia. To właśnie jest ‚szwedzkie zamiłowanie do innowacji’.

 

 

Zobacz więcej na: http://bluewatergroup.com/products/pro/