Dobry filtr do wody – Kuna Filter Comfort Redox

Kuna Filter Comfort Sprawdź cenę na FiltryZycia.pl

Czysta woda w Twoim domu? Z filtrem Kuna Filter Comfort Redox możesz cieszyć się nią każdego dnia! Klienci często pytają, jak wybrać dobry filtr do wody – a naszą odpowiedzią jest właśnie ten model. Przede wszystkim wyróżnia się świetnymi parametrami, jeśli chodzi o oczyszczanie wody, a to przecież najważniejsza funkcja, jaką ma spełniać. Przefiltrowana woda jest pozbawiona zanieczyszczeń, pyłków, rdzy, brudu oraz oczyszczona z chloru, dzięki czemu zyskuje pyszny smak. Tak dokładną filtrację zapewnia siedmiostopniowy system, korzystający z technologii mechanicznej, molekularnej oraz dodatkowej mineralizacji. Ponadto ten dobry filtr do wody wyposażony jest w specjalistyczny wkład podnoszący PH i obniżający ORP w wodzie – dla uzyskania jeszcze wyższej jakości płynu. Tak przefiltrowaną wodę można pić bez przegotowania. Produkt posiada wszelkie potrzebne atesty. Produkowany jest w Polsce na niemieckiej licencji.

Dobry filtr do wody w korzystnej cenie do Twojego mieszkania

Jeśli chodzi o dobry filtr wody, cena jest ważnym czynnikiem przy wyborze produktu. Dlatego też w Kuna System Kielce proponujemy naszym klientom atrakcyjną ofertę również pod względem finansowym. Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem. Klienci uważają Kuna Filter Comfort Redox za naprawdę solidny, dobry filtr do wody, również dzięki jego kompaktowym rozmiarom. Urządzenie, zamknięte w obudowie z tworzywa, z powodzeniem mieści się pod zlewem czy w szafce kuchennej. W cenie dostają Państwo zbiornik ciśnieniowy metalowy oraz podwójny kran czystej wody (woda z minerałami + woda mineralna REDOX). Takie pełne wyposażenie pozwoli na stworzenie w domu systemu, dzięki któremu czysta woda będzie zawsze pod ręką – a Państwo na tym zaoszczędzą. Urządzenia opracowane są w taki sposób, by były jak najbardziej wydajne i oszczędne, dlatego też wymianę filtrów wystarczy przeprowadzać co 6 miesięcy. Zainwestuj już dziś w dobry filtr do wody – cena i wydajność to jego ogromne atuty!

Filtr do wody – ekonomiczne rozwiązanie

To opcja doskonała dla konsumentów, którym zależy na rozwiązaniu kompaktowym i ekonomicznym, a jednocześnie o wysokim stopniu efektywności. Wszystko da się pogodzić w ramach jednego produktu oferowanego przez naszą markę. Kuna System wierzy, że polski Klient chce korzystać z dobrych technologii o wysokiej wydajności. Jest też normalne, że nie chce przepłacać. Jeśli chodzi o prezentowany filtr do wody, cena wypada opłacalnie. Skala zainteresowania jest tego dowodem.

Dobry filtr do wody – opinie są w tym przypadku jednoznaczne!

Oferowany przez nas produkt odpowiada wszelkim standardowym potrzebom rodzimych konsumentów. Stawia z jednej strony na techniczną niezawodność, a z drugiej na wysoką skuteczność filtrowania wody. Efektem jest woda idealnie czysta, wolna od niepożądanych substancji czy materii. To dobry filtr wody, który sprawdza się znakomicie w gospodarstwach domowych czy w przedsiębiorstwach. Kiedy zagadnieniem jest ten filtr do wody, cena idzie w parze z jakością oraz pozytywnymi opiniami.

Wybierz dobry filtr wody, a cena okaże się sprzymierzeńcem

Firma Kuna System rekomenduje Klientom to rozwiązanie. Nie mamy wątpliwości, że Kuna Filter Comfort Redox to świetna opcja dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się doskonałą wodą i nie przepłacać z tego tytułu. Nasza propozycja uchodzi za jedną z bardziej ekonomicznych, cechuje ją też wyborny stosunek ceny do skuteczności. Gdy konsumentom jest nieodzowny filtr do wody, cena w naszej dystrybucji przedstawia się optymalnie.

System opiera się o następujące stopnie filtracji:

 

– KF30-RO-75 – Membrana molekularna do urządzeń Kuna Filter Comfort i Prestige. Zapewnia redukcję zanieczyszczeń w wodzie średnio o ponad 96%. Typowe ciśnienie pracy: 58 psi (400 kPa), maks. ciśnienie pracy: 125 psi (862 kPa), maksymalna temperatura pracy: 45° (113° F), maks. przepływ wody zasilającej: 7,6 lpm (2,0 gpm), maksymalny wskaźnik SDI: 5, zakres pH: 2-11, maks. stężenie wodnego chloru: <0,3 ppm

Membrana produkowana jest w USA.

 

– KF-S-5 – Mechaniczny, sedymentacyjny. Usuwa i redukuje brud, piasek, rdzę, osady sedymentacyjne. Zalecana wymiana co 4-6 miesięcy. Precyzyjność filtra 5μ, max. temperatura 38°C,  max. ciśnienie 8,5 bar, max żywotność 6 miesięcy, max. przepustowość: 3,8l/min.

 

– KF-SW-5 – Sedymentacyjno-węglowy. Redukuje i usuwa bród, piasek, rdzę, iły, osady sedymentacyjne, chlor, związki organiczne. Zalecana wymiana co 4-6 miesięcy. Precyzyjność filtra 5μ, max. temperatura 38°C,  max. ciśnienie 8,5 bar, max żywotność 6 miesięcy, max. przepustowość: 3,8l/min.

 

– KF-MIN – Wkład mineralizujący,. Zapewnia nasycenie wody jonami minerałów, w szczególności wapnia i magnezu, podnosi pH. Zalecana wymiana co 6-12 miesięcy. Max. temperatura 38°C,  max. ciśnienie 8,5 bar, max żywotność 6 miesięcy, max. przepustowość: 3,8l/min.

 

– KF-REDOX-pH – Alkalizujący wodę, ze złożem bioaktywnym. Zastosowane złoże podnosi pH do około 8-10 oraz obniża ORP wody do poziomu -50 do -300. Zalecana wymiana co 6-12 miesięcy. Max. temperatura 38°C,  max. ciśnienie 6 bar, max żywotność 6-12 miesięcy, max. przepustowość: 3,8l/min.. Potencjał REDOX -50mV do -300mV, wodór: >100μg/l