IDEAL AP 80 PRO

Sprawdź cenę na FiltryZycia.pl

IDEAL AP 80 pro to PROFESJONALNY oczyszczacz powietrza ze zdumiewająco cichym trybem pracy (18 dB), który rekomendowany jest dla domów i pomieszczeń o powierzchni do 100m2. Model ten dzięki swojej funkcjonalności oraz ogromnej skuteczności zadba o to, byś oddychał powietrzem najlepszej jakości.

Niezawodny filtr 360

W urządzeniu zastosowany został innowacyjny filtr 360, który wyprodukowała firma Freudenber. W połączeniu z filtrem HEPA i węglowym zapewnia oczyszczenie powietrza na poziomie 99,99%! Filtr posiada unikatowy chip z kodem, który automatycznie pasuje go z urządzeniem. Gdy czujnik na urządzeniu poinformuje nas o konieczności wymiany filtra, Informacja ta zostanie również zapisana na chipie. Dzięki temu filtr po wymianie nie będzie mógł zostać ponownie użyty, a Ty będziesz mieć pewność, że zakupiony przez Ciebie filtr jest nieużywany. Chip również wykryje ewentualne błędy czy nieprawidłowości w jego instalacji. Żywotność filtra to około 1-1,5 roku.

3-stopniowa filtracja

Filtr wstępny zatrzymuje wszystkie większe zanieczyszczenia takie jak kurz, pyłki czy sierść, tym samym zwiększając żywotność filtra HEPA. Filtr HEPA H14 (pięciowarstwowy) zatrzymuje pył zawieszony (PM 10, PM 2,5, PM 0,3, PM 0,1), bakterie, alergeny wziewne i zarodniki pleśni, a filtr węglowy oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów, oparów chemicznych i innych lotnych związków organicznych.

Bogate wyposażenie

Urządzenie posiada 5-stopniowy tryb prędkości pracy wentylatora + tryb auto, który na podstawie odczytu czujników sam dopasuje prędkość filtracji. Wbudowany timer pozwoli nam na czasowe zaprogramowanie pracy w zależności od potrzeb. Urządzeniem możemy sterować za pomocą pilota lub aplikacji na smartfona. Dzięki opcjonalnej platformie z kółkami AP 80 PRO będzie bardzo wygodne w przenoszeniu. Można również zakupić do niego uchwyt do powieszenia na ścianie.