IDEAL AP 60 PRO

Sprawdź cenę na FiltryZycia.pl

IDEAL AP 60 pro to PROFESJONALNY oczyszczacz powietrza ze zdumiewająco cichym trybem pracy (18 dB), który rekomendowany jest dla domów, biur i pomieszczeń o powierzchni do 80 m2. Model ten dzięki swojej funkcjonalności oraz ogromnej skuteczności zadba o to, byś oddychał czystym i zdrowym powietrzem.

Niezawodny filtr 360

W urządzeniu zastosowany został innowacyjny filtr 360, który wyprodukowała firma Freudenber. W połączeniu z filtrem HEPA i węglowym zapewnia oczyszczenie powietrza na poziomie 99,99%! Filtr posiada unikatowy chip z kodem, który automatycznie paruje go z urządzeniem. Gdy czujnik na urządzeniu poinformuje nas o konieczności wymiany filtra, to informacja ta zostanie również zapisana na chipie. Dzięki temu filtr po wymianie nie będzie mógł zostać ponownie użyty, a Ty będziesz mieć pewność, że zakupiony przez Ciebie filtr jest nowy. Chip również wykryje ewentualne błędy czy nieprawidłowości w jego instalacji. Żywotność filtra to około 1 – 1,5 roku.

3-stopniowa filtracja

Filtr wstępny zatrzymuje wszystkie większe zanieczyszczenia takie jak kurz, pyłki czy sierść, tym samym zwiększając żywotność filtra HEPA. Filtr HEPA H14 zatrzymuje pył zawieszony (PM 10, PM 2,5, PM 0,3, PM 0,1), bakterie, alergeny wziewne i zarodniki pleśni, a filtr węglowy oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów, oparów chemicznych i innych lotnych związków organicznych. Odświeża powietrze i powoduje, że jest ono przyjemne i rześkie.

Bogate wyposażenie

Urządzenie posiada 5-stopniowy tryb prędkości pracy wentylatora + tryb auto, który na podstawie odczytu czujników jakości powietrza sam dopasuje prędkość filtracji. Ciekawym rozwiązaniem jest tryb turbo, który w ekspresowym tempie oczyści nam całe powietrze. Oprócz tego urządzenie może pracować w trybie nocnym, co ułatwi pracę w sypialniach i pokoikach dziecięcych. Wbudowany timer pozwoli nam na czasowe zaprogramowanie pracy w zależności od potrzeb. Urządzeniem możemy sterować za pomocą pilota lub aplikacji na smartfona. Oczyszczacz możemy doposażyć w platformę z kółkami ułatwiającą transport oraz uchwyt do powieszenia na ścianie.