IDEAL AP 45

Sprawdź cenę na FiltryZycia.pl

IDEAL AP 45 to oczyszczacz powietrza o znakomitej wydajności (aż 500 m3/h!), który rekomendowany jest dla domów i małych biur o powierzchni do 45m2. Model ten dzięki swojej funkcjonalności oraz ogromnej skuteczności zadba o to, byś oddychał powietrzem najlepszej jakości.

 

Technologia AEON Blue

Oczyszczacz powietrza AP 45 wyposażony jest w system kilku stopniowej filtracji, która dzięki swojej innowacyjności jest w stanie usunąć 100% cząsteczek. Jonizer PlasmaWaveTM – wytwarza jony ujemne w oczyszczanym pomieszczeniu, które aktywnie przyciągają kurz i pyłki na skutek czego powietrze staje się rześkie i odświeżone. System w przeciwieństwie do innych jonizatorów nie wytwarza szkodliwego ozonu! Zestaw trzech zintegrowanych filtrów (wstępny, HEPA i filtr węglowy), usuwa z powietrza 99,97% cząsteczek, grzybów, pleśni, pyłków, alergenów, bakterii i mikroorganizmów w nim zawartych. Całość pokryta jest antybakteryjną powłoką – CleanCel™, która chroni wnętrze urządzenia przed rozwojem pleśni i grzybów. System OptiFlow pomorze urządzeniu wychwycić przez najbardziej oddalone od niego cząsteczki pyłów i kurzu.

Bogate wyposażenie

Urządzenie posiada mnóstwo funkcji, które uprzyjemnią Ci znacznie korzystanie z urządzenia. 4-stopnie prędkości wentylatora pomogą Ci dostosować szybkość pracy urządzenia według potrzeb. Urządzenie jest również wyposażone w tryb automatyczny – na podstawie odczytu z czujników sam dostosuje swoją pracę do jakości powietrza. Przy pomocy wyświetlacza na oczyszczaczu można sprawdzić jakiej jakości powietrzem oddychasz. 3 kolory wskaźnika będą świadczyły o poziomie zanieczyszczenia (niebieski, żółty i czerwony). Znajdziesz na nim również informacje o konieczności wymiany filtrów. Czujnik światła w urządzeniu ustawi ultra cichy tryb pracy o odpowiedniej porze. Możesz wtedy spać spokojnie, bo oczyszczacz w trybie SLEEP jest praktycznie nie słyszalny.

 

Urządzenie może być sterowane również za pomocą pilota. AP 45 jest bardzo łatwe w przenoszeniu dzięki wygodnemu uchwytowi i niskiej wadze. Jest również możliwość zamontowania go na ścianie dzięki opcjonalnemu uchwytowi, który również można nabyć w naszym sklepie.