IDEAL AP 40

Sprawdź cenę na FiltryZycia.pl

IDEAL AP 40 zadba o higienicznie czyste powietrze w pomieszczeniach o powierzchni do 60m2. Jego skuteczność w zwalczaniu drobnoustrojów sięga blisko 100%! Jest szczególnie polecany alergikom jak i rekomendowany do pomieszczeń medycznych.

Technologia AEON Blue

System opracowany przez firmę IDEAL i zastosowany w urządzeniu w celu lepszego oczyszczania powietrza z mikroorganizmów, wirusów i grzybów. 4-stopniowa filtracja zapewni Ci powietrze higienicznie czyste w blisko 100%. Filtr wstępny CleanCel to stały element urządzenia nie podlegający wymianie. Wystarczy umyć go raz na 2 tygodnie pod bieżącą wodą w celu usunięcia wszystkich zanieczyszczeń. Filtr antyzapachowy, filtr węglowy i przeciwdrobnoustrojowy filtr HEPA to skuteczność na poziomie aż 99,97%! Filtry powinny być wymieniane co 18 miesięcy. Nie musisz martwić się, że zapomnisz o wymianie, wbudowany czujnik sam poinformuje Cię o jej konieczności. Jonizator PlasmaWave, który jest ostatnim etapem oczyszczania, nasyci powietrze ujemnymi jonami, dzięki którym uzyskasz świeże i rześkie powietrze w pomieszczeniu.

Inteligentne rozwiązania

Oczyszczacz wyposażony jest w 4 tryby pracy: automatyczny, nocny, turbo oraz manualny z 5-cioma poziomami prędkości pracy. Inteligentne czujniki analizują jakość powietrza i dostosowują prędkość pracy urządzenia w trybie automatycznym do panujących wokół warunków. Dzięki wskaźnikom w 3 kolorach masz możliwość sprawdzenia aktualnego stanu powietrza; kolor niebieski oznacza, że powietrze jest czyste, pomarańczowy średnio, a czerwony świadczy o większym zanieczyszczeniu. Możesz mieć pewność, że wykryją one nawet najdrobniejsze pyłki i poinformują Cię o ich obecności. Jeśli zechcesz oczyścić powietrze w bardzo szybkim czasie, możesz uruchomić wydajny tryb turbo. Usunie on zanieczyszczenia z powietrza natychmiastowo. Bardzo wygodny Timer umożliwia zaprogramowanie oczyszczania na daną godzinę. Wygodna obsługa urządzenia odbywa się poprzez panel dotykowy.