IDEAL AP 30

Sprawdź cenę na FiltryZycia.pl

IDEAL AP 30 to oczyszczacz powietrza o wysokiej wydajności, który rekomendowany jest dla pomieszczeń o powierzchni do 30 m2. Model ten wykorzystuje 6-cio stopniowy proces filtracji, oczyszczając powietrze na poziomie zbliżonym do 100%!

 

Jonizer PlasmaWaveTM – nasyca powietrze ujemnymi ładunkami, które przyciągają dodatnio naładowane pyłki i kurz. W taki sposób AP-30 skutecznie odświeża nasze powietrze bez wytwarzania przy tym szkodliwego ozonu! Zestaw trzech zintegrowanych filtrów (wstępny, HEPA i filtr węglowy), usuwa z powietrza 99,97% cząsteczek, grzybów, pleśni, pyłków, alergenów, bakterii i mikroorganizmów w nim zawartych. Całość pokryta jest antybakteryjną powłoką – CleanCel™, która chroni przed rozwojem pleśni i grzybów. System OptiFlow zadba o to, by zanieczyszczenia skutecznie zostały wychwycone przez urządzenie z nawet najbardziej oddalonych od niego miejsc.

Bogate wyposażenie

Urządzenie posiada mnóstwo funkcji, które uprzyjemnią znacznie użytkowanie i sprawią, że będziesz oddychał tak czystym powietrzem, jak nigdy. 4 stopnie prędkości wentylatora pomogą Ci dostosować szybkość pracy urządzenia według potrzeb. Urządzenie jest również wyposażone w tryb automatyczny – na podstawie odczytu z czujników sam dostosuje swoją pracę do jakości powietrza. Przy pomocy wyświetlacza na oczyszczaczu można sprawdzić jakiej jakości powietrzem oddychasz. 3 kolory wskaźnika będą świadczyły o poziomie zanieczyszczenia (niebieski, żółty i czerwony). Znajdziesz na nim również informacje o konieczności wymiany filtrów. Czujnik światła w urządzeniu ustawi ultra cichy tryb pracy o odpowiedniej porze. Możesz wtedy spać spokojnie, bo oczyszczacz w trybie SLEEP jest praktycznie nie słyszalny. Urządzeni może być sterowane również za pomocą pilota.
Urządzenie jest bardzo łatwe w przenoszeniu dzięki wygodnemu uchwytowi i niskiej wadze. Jest również możliwość zamontowania go na ścianie dzięki opcjonalnemu uchwytowi, który również można nabyć w naszym sklepie.