IDEAL AP 30 PRO

Sprawdź cenę na FiltryZycia.pl

IDEAL AP 30 PRO to oczyszczacz o cylindrycznej budowie, w którym został zastosowany innowacyjny filtr 360. Niezwykła wydajność (CADR do 300 m3/h) oraz bardzo cicha praca to tylko niektóre z cech, które wyróżniają to urządzenie na tle konkurencji. Rekomendowany jest do pomieszczeń o powierzchni do 40m2.

Niezawodny filtr 360

W urządzeniu zastosowany został innowacyjny filtr 360, który wyprodukowała firma Freudenber. W połączeniu z filtrem HEPA i węglowym zapewnia oczyszczenie powietrza na poziomie 99,99%! Dzięki zastosowaniu większej ilości proszku, powierzchnia węgla aktywnego w całej kasetce wynosi aż 740 000 m2. Filtr posiada unikatowy chip z kodem, który automatycznie pasuje go z urządzeniem. Gdy czujnik na urządzeniu poinformuje nas o konieczności wymiany filtra. Informacja ta zostanie również zapisana na chipie filtra. Dzięki temu filtr po wymianie nie będzie mógł zostać ponownie użyty, a Ty będziesz mieć pewność, że zakupiony przez Ciebie filtr jest nieużywany. Chip również wykryje ewentualne błędy czy nieprawidłowości w jego instalacji. Żywotność filtra to około 1 – 1,5 roku.

3-stopniowa filtracja

Filtr wstępny zatrzymuje wszystkie większe zanieczyszczenia takie jak kurz, pyłki czy sierść, tym samym zwiększając żywotność filtra HEPA. Filtr HEPA H14 zatrzymuje pył zawieszony (PM 10, PM 2,5, PM 0,3, PM 0,1), bakterie, alergeny wziewne i zarodniki pleśni, a filtr węglowy oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów, oparów chemicznych i innych lotnych związków organicznych.

Bogate wyposażenie

Urządzenie posiada 5-stopniowy tryb prędkości pracy wentylatora + tryb auto, który na podstawie odczytu czujników sam dopasuje prędkość filtracji. Oprócz tego urządzenie może pracować w trybie nocnym. Urządzeniem możemy sterować za pomocą aplikacji na smartfona.