Filtry do oczyszczaczy wody

Należy pamiętać, że sercem każdego oczyszczacza powietrza jest dobry filtr. Zawsze wybieraj filtry odpowiednie do danego typu zanieczyszczeń występujących w pomieszczeniu, w którym oczyszczacz ma być użyty. W naszej ofercie znajdziecie wszystkie potrzebne filtry do oferowanych przez nas urządzeń. Sprawdź szczegóły na stronie naszego sklepu www.najlepszefiltry.pl

Filtry HEPA

Klasyczne filtry HEPA używane są wówczas, gdy głównym zmartwieniem są zanieczyszczenia przenoszone drogą powietrzną, a dopiero na drugim miejscu naszej troski są gazy. Zaprojektowane do maksymalnego usunięcia cząstek stałych powietrza, takich jak pyłki, kurz, łupież zwierzęcy oraz inne niechciane cząstki.

Filtry węglowe

Filtry do oczyszczaczy powietrza z węglem aktywnym, które prócz oczyszczania skutecznie usuwają niechciane zapachy z powietrza. Polecane są szczególnie palaczom. Świetnie dają sobie radę nawet z najtrudniejszymi związkami jak gazy chemiczne czy te pochodzące od odpadów organicznych.

Filtry Particle / Carbon

Filtry do oczyszczaczy powietrza łączące w sobie funkcjonalność filtrów HEPA z dodatkową warstwą węglową usuwającą uciążliwe zapachy.

Filtry Allergy

Stworzone z myślą o alergikach. Zastosowana w filtrze warstwa antyalergiczna skutecznie usuwa wszystkie alergeny z otoczenia. Zatrzymuje ich aż 99%.

Filtry tkaninowe

Stworzone specjalnie dla urządzeń Blueair z serii Blue. Możliwość prania ich w pralce redukuje koszta eksploatacyjne, a dostępność kolorów pozwoli Ci dopasować urządzenie do otoczenia.