Dystrybutor b2

Sprawdź cenę na FiltryZycia.pl

Niezawodność i najwyższa jakość dla Twojej firmy!

Elegancki i nowoczesny dystrybutor wody – w Kielcach dostępny jest w sklepie Kuna System. To urządzenie, które łączy w sobie wiele zalet – niezawodność, łatwość – a przez to i komfort – użytkowania, a także oszczędność. Dzięki takiemu połączeniu można z pełnym przekonaniem stwierdzić, iż jest to faktycznie najlepszy dystrybutor wody na rynku. Również jego design nie pozostawia co do tego wątpliwości. Nieskomplikowana estetyka wpisuje się w eleganckie aranżacje, nie rzucając się nadmiernie w oczy, a przy tym dopełniając wystroju pomieszczenia – czy to w biurze, sali konferencyjnej, restauracji czy hotelu. Istnieje możliwość wyboru spośród trzech wersji kolorystycznych – białej, czarnej i srebrnej – dzięki czemu łatwiej jest dobrać odpowiedni pod względem barwnym model. Urządzenie wolnostojące posiada możliwość zamontowania uchwytu ściennego dla utrzymania większej stabilności. Ponadto można je wyposażyć w dozownik do kubków oraz zbiornik wody z okapnika – dla jeszcze większej wygody.

Najlepszy dystrybutor wody – cena

Biorąc pod uwagę cechy tego urządzenia, wyróżniające je spośród podobnych sprzętów – należy przyznać, że marka Borg&Overström stworzyła naprawdę unikalny dystrybutor wody. Cena tego modelu nie jest wygórowana, zwłaszcza zważywszy na korzyści płynące z jego użytkowania. Decydując się na jego zakup, zapewniasz sobie – oraz wszystkim gościom bądź pracownikom – dostęp do krystalicznie czystej wody. Jest to ponadto rozwiązanie bardzo ekologiczne, ponieważ koszty eksploatacji tego urządzenia pozostają na niskim poziomie. Dlatego też zyskuje ono coraz większą popularność wśród firm mających na uwadze dbałość o środowisko. Najlepszy dystrybutor wody b2 dostarcza najwyższej jakości zimną oraz gorącą wodę, tak więc sprawdza się w każdej porze roku i każdej sytuacji. Wypróbuj ten innowacyjny system w Twoim miejscu pracy – gwarantujemy, że dystrybutor wody Cię nie zawiedzie. Pełna specyfikacja produktu dostępna jest na naszej stronie internetowej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

Przekonanie o tym, że woda jest najlepszym narzędziem w kreatywności, produktywności i zdrowiu, pozwoliło firmie Borg&Overström stworzyć innowacyjne systemy wodne dla firm, restauracji oraz hoteli. Borg and Overström toangielska marka, ciesząca się na rynku ogromnym uznaniem. Oferuje ona najlepszą z tradycyjnych technologii dostarczania wody, o ekonomicznym koszcie eksploatacji, łatwości użytkowania i niezawodności. Urządzenie b2 to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy, zapewniające dostęp do wszystkich zalet wody przefiltrowanej, zasilanej z sieci, a przy tym wygodę w użytkowaniu i niewielkie koszty eksploatacji. Świetny design sprawia, że b2 dobrze prezentuje się w każdej przestrzeni. W urządzeniu zastosowany jest innowacyjny system Direct Chill, chłodzący wodę na bieżąco, co wyklucza konieczność używania zbiornika. Koniec z dystrybutorami butlowymi, z magazynowaniem zużytych i pełnych butli, z martwieniem się o jakość wody, z dbaniem o terminarz dostaw. Teraz czas na nowoczesne i prestiżowe rozwiązania, na wygodę, na bezpieczeństwo, na ekologię. Stwórz firmę odpowiedzialną społecznie, stwórz bezpieczne miejsce pracy, bądź pracodawcą na medal.

Opcje i cechy urządzenia:

 • konfiguracja wolnostojąca
 • łatwy w obsłudze i utrzymaniu czystości
 • solidna budowa
 • dostarcza wodę gorącą i schłodzoną
 • możliwość zainstalowania uchwytu ściennego stabilizującego urządzenie
 • opcjonalny dozownik kubków
 • opcjonalny zbiornik wody z okapnika, z elektronicznym wskaźnikiem stopnia napełnienia
 • wymiary [mm]: szerokość: 325 / głębokość: 380 / wysokość: 1060
 • zasilanie: 220V-250V, 50Hz
 • maksymalny pobór mocy przy podgrzewaniu wody [W]: 545
 • maksymalny pobór mocy przy chłodzeniu wody [W]: 100

Dostępny w 3 kolorach: srebrnym, białym i czarnym