Boneco P700

Sprawdź cenę na FiltryZycia.pl

Boneco P700 to wspaniałe urządzenie, które świetnie sprawdzi się na dużych powierzchniach biurowych oraz w domach lub apartamentach, których powierzchnia wynosi do 72 m2. Jest super wydajnym oczyszczaczem przystosowanym do pracy w miejscach bardzo zanieczyszczonych. Dzięki swojemu sięgającemu aż 720 m3/h jest jednym z najbardziej wydajnych urządzeń oczyszczających powietrze na rynku.

3-stopniowe efektywne oczyszczanie

P700 bazuje na systemie 3 stopni filtracji: wstępnym, HEPA i węglowym, które oczyszcza powietrze ze skutecznością niemal 100%. Dzięki temu oczyszczaczowi pozbędziesz się wszystkich zanieczyszczeń z powietrza w Twoim domu, biurze czy firmie. Powietrze do oczyszczacza zasysane jest przez 2 filtry wstępne umieszczone z dwóch stron, dzięki czemu skutecznie oczyszcza je z drobnych cząstek, pyłów i lotnych związków organicznych. Dwa duże filtry hybrydowe (filtr HEPA + filtr z węglem aktywnym) bardzo dobrze sprawdzą się w walce ze smogiem i innymi zanieczyszczeniami PM 2,5.

Skuteczna walka ze smogiem

Urządzenie posiada czujnik jakości powietrza, który precyzyjnie mierzy ilość cząsteczek PM 2,5 w powietrzu i wykazuje jej ilość wyrażoną w µg/m3. Dzięki nim można porównać sobie jakość powietrza przed i po oczyszczaniu. Dzięki dużej mocy nie musisz się przejmować, że oczyszczacz pominie jakiekolwiek zanieczyszczenia w Twoim otoczeniu. Urządzenie posiada różne tryby pracy: automatyczny (po upływie 60 sek przechodzi w tryb Standby – energooszczędny) oraz tryb manualny z 7-stopniową skalą ustawień prędkości co pozwoli Ci dostosować filtrację do jakości powietrza. Laserowy czujnik jakości powietrza dokładnie określa jakość powietrza w czasie rzeczywistym, a czujnik TVOC zapewnia pełną kontrolę jakości powietrza w pomieszczeniu. Wyświetlacz pokazuje wszystkie informacje o powietrzu jak i konieczności wymiany filtra. Timer dodatkowo umożliwi nam zaprogramowanie niestandardowego trybu pracy. Budowa oczyszczacza pozwala jedynie na postawienie go; posiada praktyczne uchwyty oraz kółka, co umożliwia łatwe przenoszenie.