Boneco P400

Sprawdź cenę na FiltryZycia.pl

Oczyszczacz powietrza Boneco P400 o efektywne oczyszczanie w Twoim domu. Wybierając jeden z trzech specjalistycznych filtrów BABY, SMOG lub ALLERGY dostosujesz filtrację do swoich potrzeb. Urządzenie bardzo dobrze sprawdza się w pomieszczeniach o powierzchni do 23 m2.

 

Funkcjonalne oczyszczanie

Oczyszczacz P 340 posiada szereg funkcji, dzięki którym korzystanie z urządzenia staje się proste i przyjemne. W trybie manualnym oczyszcza powietrze w 3 różnych prędkościach. Dzięki czujnikom jakości powietrza sam dostosuje pracę w trybie automatycznym,a Ty będziesz wiedział jakiej jakości powietrzem oddychasz. Elektroniczny wyświetlacz pokaże nam wszystkie dane oraz poinformuje nas o stopniu zużycia filtrów, jak i konieczności ich wymiany. Cicha praca umożliwi Ci korzystanie z urządzenia również w nocy.

 

3-stopniowa filtracja

Urządzenie bazuje na trzech stopniach filtracji, dzięki którym będziesz mógł oddychać powietrzem o czystości bliskiej 99%. Filtr wstępny wyłapuje wszystkie większe zanieczyszczenia, takie jak sierść, kurz czy pyłki. Zestaw zintegrowanych filtrów HEPA i węglowego można wybrać w zależności od potrzeb spośród trzech specjalistycznych filtrów. Filtr SMOG usuwa głównie zanieczyszczenia PM 2,5, redukuje dym papierosowy i nieprzyjemne zapachy. Polecany jest szczególnie palaczom. Filtr BABY stworzony został, by chronić naszych najmłodszych członków rodziny przed patogenami i wirusami. Jego powłoka antybakteryjna skutecznie zabije wszystkie drobnoustroje. Filtr ALLERGY zatrzymuje blisko 100% alergenów.