Boneco P340

Sprawdź cenę na FiltryZycia.pl

Oczyszczacz powietrza Boneco P340 to elegancka konstrukcja, która zarówno oczyszcza, jak i jonizuje powietrze. Doskonale sprawdzi się w małych pomieszczeniach o powierzchni do 40 m2. Urządzenie wyposażone jest w jonizator powietrza, który w połączeniu z filtrem HEPA oraz węglowym zapewni nam czyste i zdrowe powietrze, wolne od szkodliwych pyłów PM 2,5, roztoczy, drobnoustrojów, bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Zjonizowane powietrze dodatkowo oszczędzi nam sprzątania, bowiem dzięki niemu większość kurzu i pyłków nie osiada na meblach, a jest skutecznie pochłaniana przez oczyszczacz.

 

3-stopniowa filtracja

Urządzenie bazuje na trzech stopniach filtracji, dzięki którym będziesz mógł oddychać powietrzem o czystości bliskiej 99%. Filtr wstępny wyłapuje wszystkie większe zanieczyszczenia, takie jak sierść, kurz czy pyłki. Zestaw zintegrowanych filtrów HEPA i węglowego można wybrać w zależności od potrzeb spośród trzech specjalistycznych filtrów. Filtr SMOG usuwa głównie zanieczyszczenia PM 2,5, redukuje dym papierosowy i nieprzyjemne zapachy. Polecany jest szczególnie palaczom. Filtr BABY stworzony został, by chronić naszych najmłodszych członków rodziny przed patogenami i wirusami. Jego powłoka antybakteryjna skutecznie zabije wszystkie drobnoustroje. Filtr ALLERGY zatrzymuje blisko 100% alergenów.

 

Funkcjonalność w oczyszczaniu

Boneco P400 może pracować w trybie AUTO, który na podstawie odczytu z czujników jakości powietrza sam dostosuje prędkość pracy, oraz w trybie SLEEP, który nie zakłóci Twojego snu. Wskaźniki na urządzeniu poinformują nas jakim powietrzem oddychamy i kiedy należy wymienić filtr. Dodatkowo Boneco P-400 wyposażony jest w TIMER, dzięki któremu będziemy mogli dowolnie zaprogramować czas pracy. Sterowanie oczyszczacza jest możliwe za pomocą panelu lub pilota. Dodatkowym atutem i ciekawą opcją jest pojemnik na olejki eteryczne. Umożliwi Ci on rozpylenie w powietrzu ulubionej nuty zapachowej.