Boneco H680

Sprawdź cenę na FiltryZycia.pl

Boneco H680 to hybrydowa jednostka, która zapewnia jednoczesne nawilżanie i oczyszczanie powietrza. Sprawnie oczyści pomieszczenia o powierzchni do 30 m2, a wydajnie nawilży pomieszczenia do 100 m2. To urządzenie cechuje ponadprzeciętna żywotność oraz niezawodność.

 

Filtry Hybrid

Urządzenie wyposażone zostało w zintegrowany system filtrów – HEPA oraz węglowego, które skutecznie wyłapują z powietrza  wirusy, drobnoustroje, cząstki stałe, pyłki oraz nieprzyjemne zapachy i gazy. Dodatkowo filtr wstępny wyłapie sierść kurz i wszystkie większe zanieczyszczenia. Takie połączenie zapewnia skuteczność bliską 99%.

 

Funkcja nawilżania

H680 to również potężny nawilżacz powietrza, o bardzo dużej wydajności (do 1000 ml/h.). Powietrze oczyszczone przez filtry Hybrid przechodzi przez obrotową matę ewaporacyjną, która zapewnia jego maksymalne oczyszczanie i odświeżenie. Mata parownika jest w stanie zapewnić nawilżenie w pomieszczeniach do 100m2. H680 produkuje dla Ciebie powietrze rześkie i świeże. Urządzenie dodatkowo wyposażone jest w zbiorniczek na olejki eteryczne lub zapachowe, dzięki którym będziesz mógł w powietrzu rozpylić swoją ulubioną nutę zapachową.

 

3 tryby prędkości pracy urządzenia pozwolą Ci dopasować filtrację do warunków panujących w otoczeniu. Tryb auto w urządzeniu sam ustawi szybkość pracy wiatraków, zapewniając optymalne i wydajne oczyszczanie i nawilżanie. Tryby SLEEP i BABY dobrze sprawdzą się w sypialniach, ograniczając przy tym zużycie prądu.