Blaupunkt Lavender 3537W

Sprawdź cenę na FiltryZycia.pl

Oczyszczacz powietrza BLAUPUNKT Lavender 3537W to urządzenie inspirowane technologią Smart Home, stworzone dla tych, którzy kochają nietuzinkowe i nowoczesne rozwiązania. Idealny oczyszczacz dla Twojego domu, z prostą obsługą i wyjątkową metodą oczyszczania, który sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 50 m².

6-stopniowe skuteczne oczyszczanie


Ten inteligentny oczyszczacz jest niezrównany w kwestii dbałości o czystość powietrza, którym oddychasz. Dzięki 6-ciu stopniom oczyszczania Lavender 3537W usuwa aż 99,99% zanieczyszczeń!

Powietrze przechodzi kolejno przez:

  • filtr wstępny usuwający większe zanieczyszczenia takie jak kurz, sierść i pyłki. Można go czyścić samemu, dzięki czemu nadaje się do wielokrotnego użytku
  • filtr HEPA – usuwa 99% mniejszych zanieczyszczeń, skutecznie pozbywając się również niebezpiecznych pyłów PM 2,5
  • filtr z węglem aktywnym – zapewnia szybkie i skuteczne usuwanie dymu papierosowego, formaldehydu, benzenu, ksylenu oraz lotnych związków organicznych (VOC)
  • fotokatalizator
  • lampę UV – jedna z najskuteczniejszych metod dezynfekcji powietrza
  • jonizator – jony ujemne działają bakteriobójczo oraz neutralizują wirusy

Opcją dodatkową w urządzeniach z serii Lavender jest możliwość wymiany filtra HEPA na filtr ULPA – nowość w oczyszczaniu powietrza. Technologia ta, obecna uprzednio wyłącznie w warunkach laboratoryjnych jest już dostępna w oczyszczaczach powietrza Blaupunkt. Wysoka sprawność filtracji pozwala osiągnąć skuteczność oczyszczania na poziomie 99,9995%.

Funkcjonalność w najlepszym wydaniu


Korzystanie z oczyszczacza Lavender 3537W to czysta przyjemność. Aplikacja mobilna i łączność Wi-Fi z urządzeniem pozwoli nam zaprogramować pracę oczyszczacza bez ruszania się z fotela. Dodatkowo urządzenie jest wyposażone w wygodny wyświetlacz z panelem dotykowym. Jeśli jednak zechcesz, by urządzenie pracowało samo, pomoże Ci w tym wbudowany system Intelligent Setting – na podstawie odczytu z czujników jakości powietrza Lavender sam dostosuje prędkość pracy, by zapewnić Ci optymalne oczyszczanie powietrza na najlepszym poziomie. Na panelu dotykowym urządzenia Blaupunkt Lavender 3537W będziesz mógł odczytać obecny stan czystości powietrza w Twoim otoczeniu. Urządzenie można łatwo zaprogramować dzięki wbudowanemu Timerowi.